Naše prvotřídní produkty

Značky Loctite a Teroson jsou založeny na značných praktických znalostech a inovativních nápadech. Neustále pracujeme na zdokonalování našich produktů a výrobních procesů, abychom tak dokázali ještě lépe plnit potřeby našich zákazníků a spotřebitelů. Níže naleznete příklady inovativních produktů a řešení od společnosti Henkel.


Konstrukční lepidla LOCTITE pro všeobecné použití, která jsou nyní posílena hybridní technologií lepení, představují průlom v konstrukčním lepení. Jsou navržena tak, aby splňovala stále rostoucí nároky nejen při výrobě, ale i při opravách a údržbě.

Společnost Henkel nabízí produkty pro zajišťování a těsnění závitů LOCTITE 518 a LOCTITE 577 s inovovaným složením, které nyní poskytují vynikající vlastnosti i v náročných provozních podmínkách.

Přípravky LOCTITE proti zadírání jsou produkty špičkové kvality vyvinuté k tomu, aby chránily kovové součásti před korozí, oděrem a zadíráním. Díky speciálnímu složení jsou obzvláště užitečné v podmínkách mezního tření vytvářených kombinací malé rychlosti a vysokého tlaku.

Hybridní lepidlo LOCTITE 4090 je kombinací vteřinového lepidla (kyanoakrylátu) a konstrukčního lepidla (epoxidu). Je prvním vteřinovým lepidlem od společnosti Henkel, které je vhodné na konstrukční aplikace.

LOCTITE SF 7900 CERAMIC SHIELD je unikátní keramický ochranný povlak bez silikonu, který chrání svařovací zařízení před rozstřikem. Povlak vytváří suchý film. Zabezpečuje nepřerušované svařování až po dobu 8 hodin - bez potřeby dalšího nástřiku.

Toto inovativní řešení oprav pro ocelová potrubí je rychlou a ekonomicky výhodnou alternativou k výměně potrubí. Toto řešení “vše v jednom” se nanáší přímo na povrch potrubí, jelikož poskytuje komponenty pro přípravu povrchu, vyztužení a vrchní nátěr. Tento systém oprav zpevňuje a těsní ocelová potrubí konstruovaná pro vysoký tlak, teplotu a odolnost vůči chemikáliím.

Montéři a instalatéři napříč Evropou považují LOCTITE 55 za standardní produkt na těsnění potrubí.

Potřebujete poradit?

Technické dotazy:
220 101 222

Videa a Literatura