Řešení ochrany povrchu
Obnova, opravy a ochrana průmyslového zařízení

Řešení ochrany povrchu

Obnova, opravy a ochrana průmyslového zařízení

Řešení ochrany povrchu

Drsné prostředí, vystavení extrémním podmínkám a vysoké zatížení dílů ve svém důsledku způsobí opotřebení i těch nejkvalitnějších nástrojů a zařízení. Inovativní produkty značky Loctite pro ochranu povrchů vám umožní renovovat, opravovat a chránit vaše průmyslové zařízení. Jakkoliv jsou vaše profesionální požadavky na údržbu náročné, kvalitní produkty značky Loctite pro ochranu povrchu vám je pomohou zvládnout – ať už se jedná o korozi, abrazi či chemické vlivy.

Rychlé odkazy:
Aplikace      Výhody      Služby      Produkty    Ke stažení    Kontakt


Příklady aplikací

Ať už stojíte před jakoukoliv výzvou, značka Loctite má pro vás to správné řešení.

Výhody

Profitujte z našich znalostí a naplňte všechny vaše potřeby v oblasti ochrany povrchu:

Zvyšte spolehlivost

opotřebených dílů jejich navrácením do provozuschopného stavu

 
Zvyšte bezpečnost
předcházením pracovním úrazům, které jsou způsobené selháním dílů 

Ušetřete čas

minimalizováním prostojů a prodloužením životnosti dílů

 
Snižte náklady

tak, že se vyhnete nahrazování dílů a snížíte zásoby náhradních dílů

 


Technická podpora a služby

Náš zkušený tým odborníků je připraven vám poskytnout kvalitní technickou podporu a pomoc při řešení vašich potřeb ochrany povrchů.

Abychom vám mohli spolu s našimi produkty poskytnout také profesionální služby, společnost Henkel spolupracuje s vybranými poskytovateli  servisu průmyslových zařízení. Ti mají potřebné schopnosti a znalosti pro vykonávání daných aplikačních operací. Naši vybraní partneři, kteří sdílejí vysoký standard společnosti Henkel, mohou získat označení Certifikované aplikační centrum společnosti Henkel.

Kontaktujte nás pro více informací o našich produktech, cenových nabídkách anebo nabídce školení!

Produkty

S produkty Loctite na ochranu povrchů můžete opravovat, renovovat a chránit veškeré vaše průmyslové zařízení. Tyto produkty vám nabízejí integrované řešení: důkladné čištění pro přípravu zařízení, snadno použitelné kovem plněné produkty na opravu mechanických poškození, ochranné nátěry a směsi na ochranu proti mechanickému a chemickému poškození.

Čištění

Pečlivě vyčištěné součásti jsou klíčovým faktorem pro garanci úspěšné aplikace kovem plněných produktů i ochranných směsí a nátěrů. Připravte vaše zařízení pro dlouhodobé působení produktů na ochranu povrchu. Loctite nabízí čističe s jednoduchým použitím, které odstraňují nečistotu, mastnotu a chemické znečištění. 

  Více
Kovem plněné směsi

Opravy kovů pomocí kovem plněných směsí Vám umožňují rychle opravit opotřebené a poškozené díly. Provádějte údržbu svých součástek na výrobní lince – není třeba svařování. Ať potřebujete opravit mechanická poškození nebo praskliny, naše směsi dosahují spolehlivých výsledků.

  Více
Ochranné nátěry a směsi

Ochrana povrchu před externími vlivy je zásadní pro udržení nákladů na údržbu a prostojů na naprostém minimu. Pro maximální efektivitu, bezpečnost a spolehlivost používejte ochranné nátěry a směsi na ochranu proti korozi, abrazi, agresivním chemikáliím a dalším škodlivým vlivům.

  Více

Klikněte zde pro zobrazení celé naší produktové řady:

Přehled produktů Klikněte zde pro zobrazení celé naší produktové řady na ochranu povrchu. Více

Ke stažení

Brožury a katalogy

Aplikační a technické služby

Řešení pro všechny potřeby ochrany povrchu

Videa a Literatura