Opravy, údržba a renovace (MRO)

Pouze správná údržba zajistí, že vaše zařízení poběží hladce. Loctite nabízí profesionální řešení údržby pro všechny úkoly v oblasti lepení, těsnění, čištění a mazání.

Naše produkty jsou známy pro svoji vysokou spolehlivost a bezpečné použití. Pomohou vám zejména ušetřit čas a náklady, zatímco prostoje nebo selhání zařízení může být sníženo na minimum, pokud při údržbě používáte produkty Loctite.

Rychlé odkazy:

Produkty pro údržbu     Průvodce údržbou     Řešení pro průmysl a zařízení

Školení     Partneři     Kontakt

Příklad aplikace

Sledujte, jak řešení Loctite v údržbě  zajistí, že tento papírenský stroj běží hladce při rychlosti 1900 metrů za minutu.

Produkty pro údržbu

Loctite je expert na údržbu v oblasti lepení, těsnění, čištění a mazání.

Ať už je váš úkol jakýkoli -  bude to fungovat s Loctite.


Průvodce údržbou

Nalezněte to správné řešení pro každý úkol v údržbě. Na mobilním telefonu, online nebo offline – kdykoliv a kdekoliv.


Řešení pro průmysl a zařízení

Roky zkušeností ve výrobě a údržbě nám umožnily vybudovat si hluboké znalosti jak typických úkolů z údržby a oprav ve všech hlavních odvětvích průmyslu, tak i běžných průmyslových zařízení.

Řešení pro průmysl:
Naše programy pro průmysl pokrývají typické problémy, kterým ve vašem průmyslovém odvětví musíte čelit při údržbě a opravách. Tyto programy zahrnují četné příklady aplikací, odkazy a studie vybraných případů. Dozvíte se, jak byl váš specifický problém v opravě vyřešen ve srovnatelné situaci.

Lodě Těžební průmysl Ocelářský průmysl

Petrochemie Elektrárny Vodní hospodářství

Železnice General equipment


Řešení pro zařízení

Naše programy pro údržbu zařízení se do ještě větší hloubky věnují specifickým úkolům údržby a oprav průmyslových dílů. Nabízíme vám řešení specifických aplikaci pro jakékoli úkoly při opravě, stejně tak i návrhy vhodných produktů. Nemusíte se zabývat výběrem produktu a můžete se soustředit na splnění svých úkolů.

Průmyslové převodovky

Příručka pro opravy a údržbu

Průmyslová čerpadla

Příručka pro opravy a údržbu

Opravy hřídelů

Příručka pro opravy a údržbu

Školení pro pracovníky údržby

Vysoce kvalitní produkty mohou být jen tak účinné, jak způsobilí jsou lidé, kteří je používají. Právě z tohoto důvodu nabízíme praktická školení na používání našich produktů v oblastech údržby a oprav. 
Naši školitelé jsou důkladně seznámeni s každodenními problémy, kterým musíte čelit, a poskytnou vám nástroje a praktické znalosti pro úspěšnou aplikaci našich produktů.
Pro vyžádání školení dle vašich potřeb nás kontaktujte.


Partneři

Řada našich produktů je dostupná prostřednictvím distribuční sítě. Pro vyhledání distributora ve vaší oblasti klikněte na odkaz níže:


K zajištění komplexního údržbářského servisu a také pro aplikaci našich produktů pro opravy povrchu spolupracuje Henkel s vybranými servisními a aplikačními firmami.
Pro informace o aplikačních partnerských firmách klikněte níže.


Kontakt

Kontaktujte nás, máte-li zájem dozvědět se více o našich řešeních od značky Loctite. Naši technici vám mohou nabídnout školení o produktech přesně podle vašich potřeb.


Videa a Literatura